S bylinou náplní  Je zde 1 produkt.

 

Polštář s pohankovými slupkami a bylinnou náplní.

         Polštář je vyroben z čistě přírodních složek a pomáhá lidem trpícím migrénozními stavy, dlouhodobými bolestmi v záhlaví a v oblasti krční páteře. Polštář je velmi elastický, takže se rychle a dobře formuje podle tvaru páteře, a takto ulevuje bolesti tím, že na bolestivá místa netlač...

 

Polštář s pohankovými slupkami a bylinnou náplní.

         Polštář je vyroben z čistě přírodních složek a pomáhá lidem trpícím migrénozními stavy, dlouhodobými bolestmi v záhlaví a v oblasti krční páteře. Polštář je velmi elastický, takže se rychle a dobře formuje podle tvaru páteře, a takto ulevuje bolesti tím, že na bolestivá místa netlačí. Dokáží ulevovat lidem, kteří trpí různými bolestmi v oblasti očí, zubů, dutiny ústní i v oblasti obličejových dutin. Zejména u dříve narozených osob dochází ke zlepšení nespavosti, vnitřního neklidu a úlevě u trigeminových bolestí hlavy (trojklanný nerv). Je-li přikládán nahřátý, ulevuje nejen bolesti páteře, ale napomáhá rozpouštět i písek v močových cestách a působí hojivě při chronických onemocněních ledvin.
        
          V této sekci najdete polštáře jednak s pohankovými slupkami a bylinnou náplní. Byliny se vkládají do polštáře společně s pohankovými slupkami, tyto je neustále mechanicky aktivují, čímž dochází k dlouhodobému aromatickému působení našich polštářů.

          Doporučení: nahřívejte polštář na slunci poté dojde k naakumulování blahodárné energie, která přechází na váš organismus. V zimních měsících vám poslouží i ústřední topení.

Z důvodu stále se měnících vzorů a barevnosti polštářů je možný výběr pouze přibližného barevného odstínu.

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
  • 150 Kč

    Blahodárně působí při zhoršeném a těžkém dýchání. Z důvodu velkého množství vzorů látek je možný nákup pouze podle barvy a ne konkrétního vzoru. Složení: pohankové slupky, nať meduňky, dobromyslu, tymiánu, šalvěje a máty

    150 Kč
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- až k vám domů.